BENDROSIOS NUOSTATOS

Šios pirkimo – pardavimo taisyklės yra juridiškai privalomas dokumentas. Šis dokumentas nustato Pirkėjo ir Pardavėjo (UAB „Vivamedicus“, veiklos adresas S. Žukausko g. 2B-60, Kaunas, įmonės kodas 304411429, maisto tvarkymo subjekto atpažinimo nr. 190012059), toliau https://newmanvitamins.eu tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui įsigyjant prekes ir  paslaugas internetinėje parduotuvėje https://newmanvitamins.eu

PIRKIMAS – PARDAVIMAS

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas interneto parduotuvėje https://newmanvitamins.eu suformuoja krepšelį, tuomet paspaudžia mygtuką “Atsiskaityti” ir per tris darbo dienas apmoka suformuotą užsakymą. Neapmokėjus per tris darbo dienas – užsakymas anuliuojamas. Užsakymas pradedamas vykdyti tik po to, kai https://newmanvitamins.eu gauna Pirkėjo apmokėjimą. 

PIRKĖJAS ĮSIPAREIGOJA

Pildydamas registracijos formą Pirkėjas turi nurodyti prašomus duomenis. Pirkėjas, naudodamasis internetine parduotuve https://newmanvitamins.eu sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

NEWMAN VITAMINS TEISĖS

Jei Pirkėjas bando pakenkti https://newmanvitamins.eu internetinės parduotuvės darbui ar veikimui, https://newmanvitamins.eu pasilieka sau teisę be išankstinio perspėjimo sustabdyti pirkėjui galimybę naudotis internetinės parduotuvės paslaugomis arba panaikinti Pirkėjo registraciją. https://newmanvitamins.eu pasilieka sau teisę keisti šias taisykles.

NEWMAN VITAMINS ĮSIPAREIGOJA

  • Sudaryti visas sąlygas pirkėjui tinkamai naudotis internetine parduotuve https://newmanvitamins.eu
  • Pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes nurodytu adresu.
  • Užtikrinti Pirkėjo privatumą, nesidalijant surinkta informacija. Informacija atskleidžiama tik tuo atveju, kai to reikalauja įstatymas.
  • https://newmanvitamins.eu interneto parduotuvėje asmeninė informacija paprastai apima Pirkėjo vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą (pinigų grąžinimo atveju, banko sąskaitos numerį). Visada turite teisę nepateikti  jokių savo asmeninių duomenų. Tačiau tokiu atveju, https://newmanvitamins.eu greičiausiai nebus galimybės įvykdyti Pirkėjo užsakymo ar suteikti reikiamų paslaugų.

PREKIŲ PRISTATYMO TAISYKLĖS

Prekių pristatymas vyksta per pasirinktą Omniva paštomatą. Vienos siuntos dydis 45×30 cm pakuotėje, svoris iki 3 kg. Vienos siuntos pristatymo kaina 3,50 eur (su PVM).

Prekių pristymo terminas: po gauto Pirkėjo apmokėjimo, siunta pristatoma per 2-5 darbo dienas.

Jeigu gavote SMS pranešimą, kad Jūsų siuntą sudaro daugiau nei 1 siunta, Jūsų patogumui rekomenduojame sulaukti iš kurjerio tiek SMS pranešimų apie pristatymą, kiek yra užsakymą sudarančių dėžių, ir vykti atsiimti visų vienu metu.

Pardavėjas pasilieka teisę apriboti prekių sąrašą arba paslaugos teikimą esant kritinei oro temperatūrai.

UŽSAKYTŲ PASLAUGŲ ĮVYKDYMO TAISYKLĖS

Dėl užsakytų ir apmokėtų paslaugų įvykdymo, prašome iš anksto registruotis NEWMAN Clinic telefonu +37061204006 arba klinikos tinklapyje esančioje vizitų registracijos formoje.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Jei norite grąžinti prekę, ar atšaukti užsakymą, kurį pateikėte https://newmanvitamins.eu internetinėje parduotuvėje, tai galite padaryti per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos. Jums reikia atsiųsti elektroninį pranešimą el. paštu info@newmanclinic.eu  

Prekės gali būti grąžinamos, jei jos neatidarėte ir nenaudojote, prekės pakuotė turi būti nepažeista, t.y. prekę turite grąžinti originalioje gamintojo pakuotėje. Pinigai bus pervesti į Jūsų banko saskaitą, kai tik gausime grąžintą prekę.

Grąžinimo išlaidas padengia pats Pirkėjas. Už grąžinamą siuntą, ar atšauktą užsakymą (kai siunta jau būna išsiųsta Pirkėjui) mokestis yra išskaičiuojamas iš už prekes grąžintinos sumos Pirkėjui. Gražinimo mokestį sudaro tuo metu taikomas Omniva įkainis elektroninei parduotuvei.

Prekes per Omniva paštomatus galima grąžinti su gautu grąžinimo kodu, kuris siunčiamas toje pačioje žinutėje. Siuntą reikia saugiai supakuoti ir suvedus grąžinimo kodą paštomate, Jums atsispausdins naujas siuntinio lipdukas, jį reikia užklijuoti ant įpakavimo. Naujuose Omnivos paštomatuose lipdukas nesispausdina, reikia tik įdėti siuntą į atsidariusią dėžutę, lipduką užklijuos kurjeris. Suklydus durelių dydį galima pakeisti paštomato ekrane.

UŽSAKYMŲ GRĄŽINIMAS UŽ PASLAUGAS

Jei norite atsisakyti užsakytų paslaugų, kurias įsigijote https://newmanvitamins.eu internetinėje parduotuvėje, tai galite padaryti per 14 dienų nuo apmokėtos paslaugos datos. Jums reikia atsiųsti elektroninį pranešimą el. paštu info@newmanclinic.eu, laiške nurodant savo vardą, pavardę ir atsiskaitomosios sąskaitos numerį. Grąžinimo išlaidas (bankinio pavedimo mokestį) padengia Pirkėjas.

ATSAKOMYBĖS

Pirkėjas visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų registracijos formoje, https://newmanvitamins.eu neatsako, kad užsakymas nebuvo įvykdytas, ar kitas pasekmes. https://newmanvitamins.eu neatsako:

  • Dėl nepageidaujamų reakcijų į produktus, kurie buvo įsigyti https://newmanvitamins.eu internetinėje parduotuvėje. Pirkėjui davus rašytinį sutikimą, https://newmanvitamins.eu apie tai gali pranešti produkto gamintojui.
  • Už nekokybiškas kurjerių paslaugas.
  • Už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per https://newmanvitamins.eu esančias internetines nuorodas.

Susisiekite konsultacijai