Informacija dėl siuntų šventiniu laikotarpiu

Dėl išaugusių siuntų srauto šventiniu laikotarpiu, Jūsų siunta gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Jeigu turite galimybę, rekomenduojame svarbias siuntas planuoti iš anksto.

2022-12-20

Informacija dėl siuntų!

Informuojame, kad lapkričio 1-2 dienomis NEWMAN Vitamins elektroninė parduotuvė ir Omniva siuntos nedirbs, todėl iš anksto atsiprašome, kad Jūsų siuntos šiek tiek užtruks ilgiau, nei įprastai. Dėkojame už supratingumą !

NAUJIENA!

Skysčių vartojimas po skrandžio mažinimo operacijos  – būtina kasdienybės dalis. Todėl siūlome Jums idealią gertuvę, kurią galima naudoti namuose, darbe, sportuojant ar kelionėje. Stengėmės kuo daugiau išvengti plastiko, todėl gertuvė pagaminta iš stiklo, o jos išorinis dangtelis – bambukinis. Matinis, vos permatomas gertuvės paviršius visuomet leidžia matyti skysčių būklę, o stiklas visai netraukia kvapų ir yra lengvai valomas. Gertuvėje patogu išsitirpinti šnypščiančią Baricol® Complete tabletę ir vienu metu – paprasčiau suvartoti rekomenduojamą paros skysčių ir vitaminų normą!

  • Pagaminta iš tvirto borosilikatinio stiklo.
  • Sandarus ir itin tvirtas gertuvės dangtelis neleis išsilieti Jūsų gėrimui.
  • Skirtingai nei plastikinis, šis stiklinis buteliukas yra bekvapis ir nekeičia gėrimo skonio.
  • Idealiai tinka šaltiems ir šiltiems gėrimams.
  • Puiki dovana Jūsų šeimai ir draugams!
  • Talpa: 500 ml.
  • Spalva: baltas – matinis.
  • Priežiūra: rekomenduojame plauti rankomis.

Kurkime sveikesnį ir gražesnį pasaulį kartu!

NAUJIENA!

Jau išbandžiau viską ir pagaliau radau jus!” – tai dažniausia frazė, kuri ištariama išbandžius THYMUSKIN® priemones. Ilgai ieškojome ne kosmetinės, o „stipresnės”, t.y. gydomosios priemonės nuo plaukų slinkimo. Su džiaugsmu ir giliu įsitikinimu apie jos veiksmingumą, pristatome Jums vokiečių gamintojo THYMUSKIN® priemones. Tai klinikiniais tyrimais įrodyta ir užpatentuota formulė, kuri padeda visų tipų plaukų slinkimo formoms ir aktyvuoja naujų, sveikų plaukų augimą. THYMUSKIN® priemonių kainos tikrai nėra mažos, bet jos to vertos, išbandykite!

NAUJIENA!

Ką mąnote apie kardomoną, mėlynes, baltą šokoladą ir kokoso dribsnius? NEWMAN Vitamins siūlo paragauti proteininį batonėlį, kuris bus puikus užkandis Jūsų naujame gyvenimo etape. Tai kitoks batonėlis negu Jums teko ragauti iki šiol! Pasimėgaukite, jis sukurtas specialiai Jums!

Informacija dėl siuntų atostogų laikotarpiu

Atostogaujame nuo 2022-07-25 iki 2022-08-01 dienos imtinai. Iš anksto atsiprašome jeigu mūsų siuntos pasieks Jus šiek tiek vėliau nei tikėjotės. Dėkojame už Jūsų supratimą ir linkime gražios Jums vasaros!

2022-07-11

Susisiekite konsultacijai