Vitaminai ir mineralai


Kodėl po skrandžio mažinimo operacijos svarbu vartoti vitaminus ir mineralus?

Po skrandžio mažinimo operacijos ne visada pasiekiamas subalansuotas maisto medžiagų ir mikroelementų įsisavinimas virškinimo traktetodėl yra tikimybė, kad jūsų organizme bus vitaminų ir mineralų tūkumas. Todėl svarbu kasdien vartoti vitaminus ir mineralus ir vieną kartą į pusę metų atlikti kontrolinius kraujo tyrimus vitaminų ir mineralų kiekiui nustatyti. Žinoma papildai nepakeičia sveikos mitybos, todėl laikykitės NEWMAN Clinic gydytojo dietologo rekomendacijų, kad gautumėte visas reikalingas maistines medžiagas.

Ar man reikia papildomai vartoti kitus vitaminus ir mineralus, jeigu vartoju Baricol® Complete produktą?

Nereikia. Baricol® Complete pakeičia visus kitus standartinius vitaminus ir mineralus – Vitaminą D, B12, geležį, kalcį, ir specialius moteriškus vitaminus. Baricol® Complete skiriasi tuo, kad produkte yra „viskas viename” ir šis produktas yra pritaikytas jūsų naująjam virškinimo traktui. Pavyzdžiui Baricol® Complete naudojamos geležies, kalcio ir cinko formos geriau pasisavinamos mažesnį rūgštingumą turinčiame skrandyje (po skrandžio apylankos, ar rezekcijos operacijos), nei kitos standartinės šių mineralų formos. Taip pat naudojama lengvesnė skrandžiui geležies forma, nei kitos. Kaip matote Baricol® Complete gamintojas skyrė laiko jūsų poreikiams ištirti, užsibrėžė tikslą ir sukūrė produktą, skirtą būtent žmonėms po skrandžio mažinimo operacijos.

Kada galima pradėti vartoti vitaminus ir mineralus?

Mūsų rekomenduojamus Baricol® Complete vitaminus ir mineralus rekomenduojama pradėti vartoti praėjus 1 mėnesiui po operacijos.

Ar Baricol® Complete išgydo vitaminų ir mineralų trūkumą?

Šis produktas nėra skirtas mediciniam gydymui. Tai yra specialios medicininės paskirties maisto produktas, sukurtas pacientams po skrandžio mažinimo operacijos ir atitinkantis Šiaurės Europos šalių vitaminų ir mineralų papildymo po šių operacijų gaires. Jei turite patvirtintą vitaminų ar mineralų trūkumą arba jau esate dėl to gydomas, visada turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju dietologu dėl tinkamo būdo šį trūkumą gydyti. Baricol® Complete sukurtas tam, kad kasdien papildytų jūsų organizmą vitaminais ir mineralais, kurių nepakankamai gaunate po skrandžio mažinimo operacijos. Tačiau tai nereiškia, kad esate pilnai apsaugotas nuo vitaminų ar mineralų trūkumo, kai vartojate šį produktą. Todėl labai svarbu, kad atliktumėte kontrolinius kraujo tyrimus.

Kada turiu atlikti kontrolinius kraujo tyrimus po operacijos?

NEWMAN Bariatric Clinic nutukimo chirurgas ir gydytojas dietologas rekomenduoja atlikti kontrolinius kraujo tyrimus kas 6 mėnesius po skranžio mažinimo operacijos. Šiuos tyrimus galite atlikti ir mūsų klinikoje, esame specialiai jums sudarytę kraujo tyrimų paketą. Daugiau informacijos rasite kraujo tyrimų paketas po skrandžio mažinimo operacijosPriemonės nuo plaukų slinkimo

Ar rekomenduojate išorinio naudojimo priemones nuo plaukų slinkimo?

Plaukų slinkimas yra laikinas, bet dažnas ir nemalonus reiškinys po skrandžio mažinimo operacijos. Todėl stengiamės visapusiškai Jumis pasirūpinti ir NEWMAN Vitamins rekomenduojame produktus plaukų slinkimo profilaktikai. Tikimės, kad atsakingai parinkti ir rekomenduojami produktai Jums patiks ir lydės Jus kiekvieną dieną. Daugiau informacijos galite rasti NEWMAN Vitamins plaukų priežiūros priemonės

Kokios dažniausios plaukų slinkimo priežastys?

Rodos, mes galėtume ramiai reaguoti ir ištverti bet ką, bet ne plaukų slinkimą. Plaukai – tai vienas svarbiausių veiksnių, darančių įtaką mūsų pasitikėjimui, todėl šukuojant plaukus pamatyti saujas jų liekančių ant šepečio – tai labai jautri tema ir nemalonus jausmas, galintis skaudžiai paliesti bet kurį iš mūsų. Toks vaizdas ne tik, kad nedžiugina, bet gali sukelti nemažai neigiamų emocijų. Plaukų slinkimas gali būti paskatintas įvairiausių priežasčių: žmogaus genetikos, hormoninių pakitimų, nepakankamo vitaminų ir mineralų įsisavinimo po skrandžio mažinimo operacijos, imuniteto susilpnėjimo, taip pat patiriant daugiau streso. Mūsų plaukai yra labai jautrūs organizmo pokyčiams, tad slinkimas dažniausiai praneša apie tam tikrus pokyčius organizme. Dažniausios plaukų slinkimo priežastys:

 • Fizinis stresas: traumos, ligos, gimdymas.
 • Emocinis stresas
 • Nepilnavertė mityba (baltymų, vitaminų, mineralų ir kitų būtinų maistinių medžiagų trūkumas)
 • Staigus svorio sumažėjimas
 • Hormoniniai pokyčiai
 • Mažakraujystė
 • B grupės vitaminų trūkumas
 • Skydliaukės problemos
 • Per tvirtai surišti plaukai
 • Itin daug cheminių procedūrų plaukams
 • Pleiskanos, žvynelinė
 • Užsikimšę folikulai


Ką daryti, jei slenka plaukai itin intensyviai ir ilgai? 

Nėra ko nerimauti, jei per dieną iškrinta 40–100 plaukų – tai normalu. Tačiau jei slinkimas aktyvesnis, reikėtų ne tik kruopščiai pasirūpinti savimi iš vidaus, t.y. maitinantis pilnaverte mityba ir vartojant vitaminus, mineralus, bet ir pasirinkti tinkamas priemones, kurios stiprina plaukus ir stabdo jų slinkimą. Lepinti ir puoselėti reikia ne tik pačius plaukus – daug svarbesnė yra tinkama galvos odos priežiūra. Oda turi būti sudrėkinta, taip pat odą patariama kartą į savaitę nušveisti galvos odos šveitikliu, nes užsikimšusios galvos poros dar labiau paspartina plaukų slinkimą. Kasdieniai plaukų priežiūrai reikėtų rinktis švelnius šampūnus, kurių sudėtyje būtų kuo daugiau natūralių ir sveikų ingredientų. Plaukus būtinai reikėtų stiprinti kaukėmis, balzamais, kondicionieriais, aliejais. Šias priemones reikėtų rinktis atsižvelgiant į savo plaukų bei galvos odos tipą. Esant plaukų slinkimui, labai rekomenduojame išbandyti rankų darbo natūralias priemones, padedančias ne tik stiprinti plaukų šaknis, bet ir švelniai puoselėjančias jūsų plaukų grožį. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į mūsų sudarytus rinkinius, kurie skirti slenkantiems, silpniems plaukams:

„Help after bariatric surgery” rinkinys, kurį sudaro natūralus šampūnas, galvos odos šveitiklis, maitinantis ir drėkinantis kondicionierius ir aliejinė kaukė šaknims. Šis rinkinys skirtas slenkantiems, silpniems, išsausėjusiems plaukams.

„Long and beautiful” rinkinys, kurį sudaro kietasis šampūnas, galvos odos šveitiklis, maitinantis ir drėkinantis kondicionierius ir aliejinė kaukė šaknims. Šis rinkinys skirtas visų tipų plaukams.

Kodėl rekomenduojate “Vilana Natural Beauty” produktus?

NEWMAN Vitamins rekomenduoja plaukų kosmetiką, kuri gaminama iš natūralių gamtos išteklių, nenaudojami jokie agresyvūs ingredientai. Ši plaukų kosmetika skirta žmonėms mylintiems ir tausojantiems save, natūralumą ir gamtą.

Susisiekite konsultacijai